Technické plyny

Naše firma se od roku 2014 zabývá prodejem a distribucí technických plynů v tlakových láhvích.

Jelikož ceny u velkých dodavatelů jsou pro mnohé menší firmy a živnostníky přespříliš vysoké a navíc zde zákazníci platí i tzv. ADR, mýtné, složné, ekologické poplatky atd. U nás tyto poplatky nehrozí a naplníme Vám jak naší láhev, ale navíc naplníme také Vaši láhev, starou, zrezlou a zapomenutou někde v garáži. Zajistíme Vám k ní legalizaci a tlakovou zkoušku a příště v naší firmě zaplatíte jen danou plynovou náplň.

NEŽ PODEPÍŠETE NOVOU SMLOUVU TAK SE NÁS ZEPTEJTE NA CENY, VĚŘÍM, ŽE BUDETE PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPENI

„NAŠE FIRMA VYKOUPÍ VAŠE TLAKOVÉ LÁHVE JAKKOLI STARÉ“


Výkup starých tlakových láhvíNevíte co se starými láhvemi na technické plyny? Překáží Vám? Ve sběrných surovinách a sběrných dvorech, Vám je nemohou podle zákona vykoupit, leda za předpokladu, že je dodáte znehodnocené a to buď rozřezané, provrtané nebo bez láhvového ventilu. Na toto znehodnocení si jen tak někdo netroufne, protože s sebou nese jistá rizika.

U nás Vám Vaši starou láhev vykoupíme tak jak je, za cenu o něco vyšší, než by jste dostali ve sběrných surovinách. Mohou být rezavé a staré třeba i sto let, vyjma acetylénových láhví, tam záleží na typu láhve.

Vyplatíme Vám 300,- Kč za jakoukoli láhev a 150,- Kč za acetylénovou.

MÁME ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY I PRO MALÉ ŽIVNOSTNÍKY. NEOBÁVEJTE SE ZEPTAT NA MOŽNOSTI ZÁPŮJČENÍ I ZAKOUPENÍ TLAKOVÝCH LÁHVÍ A KOMPLETNÍ NABÍDKU NA PLNĚNÍ VAŠICH LÁHVÍ TECHNICKÝCKÝMI PLYNY.