Pásové pily

PILANA

PILANA – dodavatel pásových pil na kov

Pásové pily označené obchodním názvem PILANA, jsou k nám dováženy z Taiwanu a v České republice probíhá jejich kompletace do prodejní podoby tak, jak se dostávají do prodejní sítě. Tak jako mnoho ručního nářadí a jiných komponentů pocházejících z této země, patří pásové pily PILANA k velice kvalitním strojů s dobrým detailním zpracováním a výbornou funkčností. Záruka na stroje je samozřejmostí jako i standardní dostupnost náhradních dílů a servisu.

Portfolio pásových pil na kov zahrnuje široký sortiment gravitačních, poloautomatických a automatických pásových pil.


PILOUS

PILOUS - výrobce pásových pil na kov i dřevo

Firma PILOUS nabízí jako jediná na světě kompletní výrobní program, kde naleznete v široké nabídce jak pásové pily na kov, tak i kmenové pásové pily na dřevo.

U pásových pil na kov i u pásových pil na dřevo patří firma PILOUS mezi největší světové výrobce, a to nejen šíří sortimentu, ale i počtem vyráběných strojů. Základem úspěchu a rychlého rozvoje firmy PILOUS byl od počátku maximálně kladený důraz na nejmodernější konstrukci, kvalitu a robustnost strojů. Použití nových technologií a postupů, společně s velmi masivním provedením strojů, designem a kontrolou kvality, zaručuje dlouhodobou životnost strojů, pilových pásů a maximální přesnost řezu.

Výrobní program pásových pil na kov nabízí více než 40 typů strojů – manuální pásové pily, gravitační a poloautomatické pásové pily, a také plně automatické CNC stroje. V nabídce naleznete provedení s kyvným ramenem pilového pásu a nyní již také dvousloupové provedení pásových pil.

Kmenové pásové pily na dřevo představují široký program a komplexní řešení při řezání kmenů od farmářů, až po plně profesionální, velkokapacitní zpracováni dřeva. Velikost sortimentu, kvalita výroby a inovací řadí pásové pily PILOUS mezi světové lídry ve svém oboru.

Sortiment pásových pil na kov si můžete prohlédnout ZDE.
Sortiment kmenových pásových pil na dřevo si můžete prohlédnout ZDE.

BOMAR

BOMAR – výrobce pásových pil na kov

Firma sídlící na území Moravy v Brně, jejíž historie se píše od roku 1993. Od tohoto roku, kdy firma vyráběla pouze jeden typ pásové pily, je dnes výrobcem pásových pil, které jsou díky široké prodejní síti expedovány nejen v Evropě, ale i v Asii a Americe.

V současné době tvoří řady pil ERGONOMIC, WORKLINE, PROLINE, INDIVIDUAL, TRANSVERZE a EXTEND pevné a stálé portfolio výrobní řady, která je doplněna o menší stroje, ale i jiná zařízení jako jsou například odjehlovací a manipulační systémy.

Kompletní výrobní program si můžete prohlédnou ZDE.

BOW

BOW – dovozce a prodejce pásových pil na kov i dřevo

Firma je dovozcem a prodejcem velmi širokého sortimentu strojů, nářadí a zařízeních určených pro celou škálu drobných řemeslníků, jakož i firem rozličných velikostí.

V jejich prodejním sortimentu se nacházejí pásové pily na kov určené do dílen a profi provozů OPTIMUM a také profesionální vertikální pily s označením METALLKRAFT.

Pásové pily na dřevo určené především truhlářům a stolařům jsou roztříděné do dvou kategorií s obchodním označením HOLZSTAR určené pro hobby použití a HOLZKRAFT určené pro profesionály.

Sortiment pásových pil na kov si můžete prohlédnout ZDE.
Sortiment pásových pil na dřevo si můžete prohlédnout ZDE.