Pilana Metal, s.r.o.

Pilana Metal s.r.o. je firma s více jak 80 letou tradicí, která se zabývá ze své největší části výrobou řezných technologií na kov. Vyrábí bimetalové pilové pásy, ruční pilové listy, strojní pilové listy, pilové listy kmitos, pilové kotouče a strojní pily na dělení kovových materiálu. Portfolio pásových pil na kov zahrnuje široký sortiment gravitačních, poloautomatických a automatických pásových pil.

PILOUS - výrobce profesionálních pásových pil na kov a dřevo

Výrobní program firmy PILOUS nabízí jako jediný na světě jak kompletní řadu pásových pil na kov tak i nejširší sortiment kmenových pásových pil na dřevo. Jak u pásových pil na kov, tak i u pásových pil na dřevo patří PILOUS mezi světové výrobce jak šíří sortimentu, tak i počty vyráběných strojů.Základem úspěchu a rychlého rozvoje firmy PILOUS byl od počátku maximálně kladený důraz na nejmodernější konstrukci a kvalitu strojů. Použití nových technologií a postupů společně s velmi robustním provedení strojů, designem a kontrolou kvality, zaručuje jejich dlouhodobou životnost a přesnost řezu.

BOMAR, spol. s r.o. – výrobce pásových pil

Je to středně velká firma se sídlem v Brně. Byla založena v roce 1993, kdy začínala s 6 zaměstnanci na ploše 120 m2. Ve výrobním programu byl pouze jediný model pásové pily – STG 200.Díky silné poptávce po cenově dostupných a vysoce kvalitních pásových pilách mohla firma výrazně rozšířit škálu produktů. V současné době tvoří řady pil WORKLINE, PROLINE, INDIVIDUAL A TRANSVERZE pevné a stálé portfolio výrobní řady, která je doplněna o menší stroje, ale i jiná zařízení jako jsou například odjehlovací a manipulační systémy.  Firma expandovala díky neustálému vývoji, zlepšování kvality a rozšiřování sítě svých prodejců v Evropě, Asii a Americe.

© 2015 KVP servis s.r.o. | By Tomáš Kocián